Ana Sayfa
2018-06-25 02:27:15 ( 1994 izlenme )
Reklamlar

CHP karıştı

CHP karıştı 


CHP'lilere çağrı yaptı: Eve dönün

CHP Genel Merkezi önünde bekleyen partililere hitap eden İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, herkesin evine dönmesini istedi.Türkiye Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçimleri için sandık başına gitti. "Makarnacı", "göbeğini kaşıyan adam" gibi sözlerle milli aşağılayan gerici CHP zihniyeti halkın tokadını bir kez daha yedi ve seçimlerde yeniden hüsrana uğradı.

Seçim sonuçlarını CHP Genel Merkezi önünden takip eden partililer, sonuçları görünce isyan etmeye başladı. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na karşı protestolar başlayınca, İzmir Milletvekili Tuncay Özkan; partililere hitaben bir konuşma yaptı.
Genel merkezde rahat bir şekilde çalışmalarına devam edebilmeleri için partililerin evlerine gitmesi gerektiğini belirten Tuncay Özkan, "yönetim istifa"sloganlarının atılmaması gerektiğini söyledi.

"YARINA KADAR İZİN VERİN"

Tuncay Özkan, "İçeri geçeceğiz. Sandıktan gelen sonuçları girmeye devam edeceğiz. Sandık sonuçlarını YSK ile karşılaştırma yapalım. Yarın buyrun gelin. Yarına kadar izin verin çalışalım" diye konuştu.
Yeni akit gazetesi 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TRUMP ZAFERİNİ İLAN EDECEK Bakan açıkladı... Sağlıkta yeni dönem başlıyor Devamını Oku AK Partili isimden bomba açıklama: Kemal Kılıçdaroğlu'nun planı...