Ana Sayfa
16 Şubat 2019 ( 114 izlenme )
Reklamlar

CHP'den istifa etti, DSP'nin Ankara adayı oluyor...

CHP'den istifa etti, DSP'nin Ankara adayı oluyor...
Bir dönem CHP'den Çankaya Belediye Başkanı olarak görev yapan Haydar Yılmaz partisinden istifa etti. Yılmaz'ın DSP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olması bekleniyor.
CHP'den istifa etti, DSP'nin Ankara adayı oluyor...
 1999-2004 yılları arasında Çankaya Belediye Başkanı olarak görev yapan Haydar Yılmaz, Cumhuriyet Halk Partisi'nden istifa etti. 31 Mart yerel seçimlerinde CHP'nin İyi Parti ve HDP ile ittifaka gitmesi parti içinde tepki toplamaya devam ediyor. 

DSP GENEL BAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜ

Haydar Yılmaz, DSP Genel Merkezi'nde DSP Genel Başkanı Önder Aksakal ile görüştü. Ankara'dan aday olma konusundaki isteğini Aksakal'a iletti. Görüşmenin sonucunda CHP Çankaya eski Belediye Başkanı Haydar Yılmaz'ın DSP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanması bekleniyor.

Öte yandan DSP Genel Merkezi'nden de iddiaları teyit eden bir açıklama geldi. DSP Genel Merkezi'nden yapılan açıklamada "DSP Genel Başkanı Sayın Önder Aksakal, eski Çankaya Belediye Başkanı Sayın Haydar Yılmaz'ı 18 Şubat 2019 Pazartesi günü saat: 11:00 de DSP Genel Merkezinde kabul edecektir.'' denildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Uzmanlardan ilk açıklama! Türkiye için en kötüsü geride kaldı Rusya'dan flaş S-400 açıklaması Erdoğan'dan CHP'ye ültimatom! MHP ile beraber yaparız Her derde deva