Ana Sayfa
2018-07-11 07:10:58 ( 504 izlenme )
Reklamlar

CHP 'DE İNCE 'DEN KURTULMA PLANI

.......


Habertürk canlı yayınına katılan CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Muharrem İnce'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olup olmayacağı yönündeki soruya yanıt verdi.

"KILIÇDAROĞLU, İNCE'YE 'ADAYSIN' DERSE HAYIR DİYEMEZ"


Altay, Muharrem İnce'nin İBB Başkan adaylığı ile ilgili iddialar için yaptığı açıklamada, "Malum bir kurultay talepleri var. Bu hafta bunun sonucunu göreceğiz. Örgütün iradesine ipotek koymak benim haddime değil. Sayın İnce çok iyi bir Cumhuriyet Halk Partili. Parti terbiyesi ile yetişmiştir. Şöyle bir şey olursa, kesin olursa demiyorum. Sayın Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Sayın İnce'ye İstanbul'a adaysın. Benim bildiğim Muharrem İnce 'Hayır, ben geçmişte Cumhurbaşkanı adayı idim, hep cumhurbaşkanı adayı kalacağım' diyemez, demez. O parti terbiyesi ile yetiştiğini ben biliyorum. Ama İstanbul adaylığı için partinin gündeminde böyle bir şey yok. Olmaz mı? Olmaz diyemem." açıklamasında bulundu." dedi.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çekip gideğim Hatice! -Nereye Ömer? CHP yok artık dedirti: Bu projeyi de durduracağız! Adnan Oktar’n köşkündeki 10 mikrodalga fırının sırrı çözüldü Yıllardır öyle bir sır saklamış ki Gerçek ortaya ç-ıktı