Ana Sayfa
18 Nisan 2019 ( 1147 izlenme )
Reklamlar

Burhan Kuzu'dan önemli İstanbul yorumu: Çok net söylüyorum.

Burhan Kuzu'dan önemli İstanbul yorumu: Çok net söylüyorum...

TBMM Anayasa Komisyonu Eski Başkanı ve Anayasa profesörü Burhan Kuzu, İstanbul seçimlerine yapılan itirazlarla ilgili önemli bir değerlendirmede bulundu. Kuzu, 'İstanbul seçimi hukuksuzdur, YSK oyları saydırmalıydı, şimdi seçim yenilenmelidir, başka çıkış yok' dedi.Kişisel Twitter hesabından İstanbul seçimlerine yönelik şaibelere dair değerlendirmede bulunan anayasa profesörü Burhan Kuzu, "çok net söylüyorum, YSK oyları saydırmalıydı, bu seçim hukuksuzdur, yenilenmelidir, başka çıkış yok" dedi.

 

"YSK OYLARI SAYDIRMALIYDI, SEÇİM YENİLENMELİDİR, BAŞKA ÇIKIŞ YOK"

"Burhan Kuzu şu ifadeleri kullandı:

 

"Anayasa Profesörü olarak hayatım boyunca hep objektif oldum, hukuku savundum,doğruları söyledim. Çok net söylüyorum, İstanbul seçimi yenilenmezse bu tartışma ve şüphe giderilemez.İstanbul seçimi hukuksuzdur,YSK oyları saydırmalıydı. Şimdi seçim yenilenmelidir. Başka çıkış yok."

Kaynak : Haber7

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Banyo yaparken sakın idrarınızı yapmayın çünkü Şifacı Kadın: Bunu Yoğurt ile Yiyenin Romatizması Biter Babası Para İçinde Yüzerken Oğlu Döner Satıyor! Bakın Emrah'ın Oğlu Ne Halde Bulundu İstanbul dahil 4 Büyükşehir araştırması