Ana Sayfa
2018-04-16 05:29:14 ( 1459 izlenme )
Reklamlar

Burası Fetö'nun değil Trump'un da değil! Burası dünyayı karıştırın o adamın evi. İŞTE O ADAM


Burası Fetö'nun değil Trump'un da değil. Burası dünyayı karıştırın o adamın evi. İŞTE O ADAM 


Görmüş olduğunuz bu saray New York’ta. Peki içinde kimin oturduğunu biliyor musunuz?

83 yaşında dünyanın sayılı zenginlerinden biri. Ülke ekonomilerini batırıp çıkaracak kadar büyük bir ekonomik gücü sahip. Ceşitli ülkelerde ABD adına ekonomik kriz ile hükümetler düşürüyor. Lakabı para sihirbazı. Yahudi dünyasının tüm parası da bu evde oturan adamın cebinde dönüyor.
Asıl şöhreti ise “sivil’ darbeler” yaptırması. Bir ülkede iç isyan ile hükümet düşürüp darbe yaptırma uzmanıdır. Bunu yaptırmadan önce hedef ülkede gazete başta olmak üzere TV kanalı kurduruyor ya da mevcut olanları para karşılığında kullanıyor. Sivil toplum kuruluşlarına ciddi paralar dağıtıyor. Gençlik kurumlarını ve üniversiteleri finans desteği sağlayıp ayaklandırıyor. Bu şekilde ekonomik kriz ve iç isyanla 15 ülkede hükümet düşürdü.

Peki kim bu adam? El cevap: George Soros.
Havayı iyice koklarsanız bu adamın kokusunu alırsınız. Gezi İsyanında da bunun eli vardı. Türkiye’de çok yakında, seçimden önce ve sonra sahne alacak. Yani kaos….
Zemini hazırlandı bile. Farkedin.

— Mustafa Güldağı —

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mansur Yavaş'a taksicilerden şok! Özhaseki'yi destekleyeceklerini açıkladılar Son dakika... Dünya kilitlendi! Erdoğan orada! Mimar Sinan ve Su AK Parti itiraz etmişti! YSK yeniden seçim kararı aldı