Ana Sayfa
2019-06-12 01:11:36 ( 1482 izlenme )
Reklamlar

Bundan Daha İyi Anlatılamazdı, Rahmetli Erbakan’ın Anısı

Bingöl’deki bir miting sırasında; “Kürtçe konuşmak istiyoruz” pankartını gören rahmetli Necmettin Erbakan, pankartı açanı çağırır ve sorar: Gel bakalım, Kürtçe konuşup ne anlatacaksın.? Der ki : Halkımızın özgürlüğü, devrim, Önderimiz Apo.. Erbakan tamam, yeterli der. Sen değil Kürtçe, Türkçe de konuşsan gafilsin, zarardasın. Ve döner yanındaki Kürt korumasına sorar; sen anlat bakalım, Kürtçe konuşsan bu millete ne anlatırsın?


Koruma cevap verir : Allah, Peygamber, İttihad, Adalet, Ahlâk..Erbakan tamam der, sen değil Kürtçe ve Türkçe, İbranice de konuşsan başımın tacısın..


Erbakan hocanın bu anısından anlayacağımız üzere insanın konuştuğu dil veya ırk hiçbir şeyi farketmiyor. Önemli olan burada insanın yönelmiş olduğu taraftırBu yazımızda asla hiçbir dil veya ırka mensup kişilere hakaret amaçlı bir içerik yoktur. Sadece Necmettin Erbakan’ın bu hikayesi oldukça hoşumuza gitmiş ve sizinle paylaşmak istedik.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

yaşanan rezaletle ilgili flaş açıklama! Erol Olçok'un eşinden çok sert tepki: Şehitleri kaça sattınız? Devekuşu neden kafasını kuma gömsün ki ! Gerçek bildiğiniz gibi değil. Katolik okulunda infial yaratan görüntü! Tepkiler çığ gibi