Ana Sayfa
2019-03-22 05:31:25 ( 143 izlenme )
Reklamlar

Bülent Arınç'tan 31 Mart açıklaması: 

Bülent Arınç'tan 31 Mart açıklaması: 

Hık mık demeden destek vereceğiz

Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin yaptığı açıklamada, "Hık mık demeden Cumhur İttifakı'nı destekleyeceğiz" dedi.


Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, "Hık mık demeden, sağa sola bakmadan, 'öyle mi böyle mi' demeden Cumhur İttifakı'nı destekleyeceğiz" dedi.

Manisa'da bir programa katılmak üzere Kula ilçesine gelen Arınç, belediye başkanı Hüseyin Tosun'u makamında ziyaret etti.

Çok yakın bir aile dostunun çocuklarının düğününe katılmak amacıyla Manisa'ya geldiğini belirten Arınç, bu dönem Manisa'nın iki evladı olan Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Bekir Pakdemirli'nin bakanlık yaptığını dile getirdi.

"Hık mık demeden..."

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun'un güzel fikirlerle, projelerle yola çıktığını ifade eden Arınç, "Kula için en önemlisi hayata geçirilen 1700 kişinin istihdam edildiği tekstil fabrikası projesiydi. Manisa'da partilerinden ayrılarak başka partilerden aday olarak çıkanlar da var. Bunlar için de bir şey söylemiyorum. Herkes kendisine yakışanı yapar. Biz kendi işimize bakalım. Milliyetçi Hareket Partisi ve Adalet ve Kalkınma Partisine düşen ise böyle güzel adaylarla devam etmek" diye konuştu.

Herkesin sandık başına gitmesini isteyen Arınç, "Hık mık demeden, sağa sola bakmadan, 'öyle mi böyle mi' demeden Cumhur İttifakı'nı destekleyeceğiz" dedi.

Yeni Akit Gazetesi 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Limon, Tuz ve Kar-abiber ile iyile-şen 5 Hast-alık… Uzmanlar a-ç-ıkladı; Öksürük şurubundan daha e-t-kili. Şıp diye k-e-siyor "Rusya ve Türkiye yeni dünya düzenini inşa ediyor" Türkiye’nin Unutulmaz Ayarı !