Ana Sayfa
2019-02-14 07:59:17 ( 90 izlenme )
Reklamlar

Böyle bir olay karşısında insan ne diyeceğini bilemiyor.

 Böyle bir olay karşısında insan ne diyeceğini bilemiyor. İşte o olay.Bu olay otuz otuz beş yıl önce İzmir Karabaglar'da yaşanmış ve haberlere konu olmuş bir vahim olaydır... Allah kimseyi bu sapıklığa düşürmesin. Genç bir üniversiteli kız trajedik bir olay sonucu hayatını kaybeder ve baba kızının sesini devamlı duyduğunu söyler.

Babası başta önemsemez bu olayı fakat her gün her yalnız kaldığında bu sesi duyması hayra alamet değildir kalkar bu konuyu eşiyle paylaşır ve neler duyduğunu ona da anlatır.

Eşi kocasının kafayı yediğini düşünür ve kocasını psikoloğa götürür doktorlar adama türlü tedaviler uygularlar fakat adam kızının sesini duyduğu konusunda hala inat etmektedir.Doktorlar en iyisi kızın mezarını babasına göstermektir belki o zaman gerçeği kabul eder diyerekten babasını alırlar mezarlığa giderler.

Baba mezarlık bekcisini çağırır ve sorusunu sorar : Yeni mezarlarda böyle çöküntüler olur mu ? der. Mezarlık bekcisi kızarır ve evet olur der.Bekçinin kulübesine giderler kız sıcak su dolu bir kuvvetin içindedir.Bekçi yeni ölmüş ölülerin vücutlarını sıcak suda ısıtıp tecavüz etmektedir.Kız tekrar yıkanır ve gömülür o günden sonra baba kızını bir daha rüyasında görmez.

Bekçi psikolojik tedavi görür ve nakledildiği hapis hanede başka bir mahkum tarafından öldürülür.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sadece 3 Yemek Kaşığı İçin 4 Saat İçinde Damarlarınız Temizlensin Ehliyet ve kimliğini değiştirmeyenler dikkat!  RAPOR AÇIKLANDI .İŞTE O ÜRÜNLER Görüntüleri gündem oldu