Ana Sayfa
2018-12-05 07:44:53 ( 40 izlenme )
Reklamlar

Bir sır varsa şimdi söyleyebilirsin çünkü birazdan göçmüş olacaksın.

Devamını Oku..
 Hayatı boyunca evlenmeden kalmış bir adam duymuştum. Ve doksan yaşında ölüm döşeğindeyken birisi ona, “Yaşamın boyunca evlenmedin fakat nedenini asla söylemedin artık ölüyorsun, en azından merakımızı gider. Bir sır varsa şimdi söyleyebilirsin çünkü birazdan göçmüş olacaksın.

Sırrın açığa çıkmış bile olsa sana bir zararı olamaz” dedi. “Evet, bir sır var. Ben evliliğe karşı değilim ama mükemmel bir kadın arıyordum. Aradım ve aradım ve tüm yaşamım kayıp gitti” dedi adam.

Soruyu soran “Fakat bu koca dünya üzerinde, milyonlarca insan var, onların yarısı kadın, bir tane mükemmel kadın bulamadın mı?” diye sordu. Ölmek üzere olan adamın gözlerinden yaşlar aktı. “Evet, bir tane buldum” dedi. Soruyu soran tamamıyla şoka uğramıştı. “O halde ne oldu? Niçin evlenmedin?” dedi.Ve yaşlı adam, “Fakat kadın mükemmel bir koca arıyordu.” işte durum aynen budur. Mükemmel bir kadın değil yüreğinizin kabul ettiği aşklar arayın. Yoksa sizin aradığını zmükemmel kadınlar da mükemmel erkekeler arıyordur ama siz bunu ancak onunla karşlaştığınız da anlarsınız

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Traktör Sazi'den tokat gibi cevap! Tüm stat Türkçe sloganla inledi Adam olmak CHP ve HDP'lilere uyarı! 'Sakın ha yeltenmeyin' Saadet Partisi sandık görevlisi gözaltında!