Ana Sayfa
2018-07-15 07:32:22 ( 569 izlenme )
Reklamlar

Binali Yıldırım ilk kez açıkladı

Binali Yıldırım ilk kez açıkladı
TBMM Başkanı Binali Yıldırım 15 Temmuz'un İkinci Yıl Dönümü' için TÜRKSAT'ta düzenlenen anma etkinliğinde konuşuyor
Binali Yıldırım ilk kez açıkladı
Hain darbe girişiminin ikinci yıldönümünde şehitlerimizi anma törenleri  başladı. TBMM Başkanı Binali Yıldırım törende konuşuyor.

Yıldırım'ın konuşmasından satır başları şöyle;

Hain FETÖ terör örgütü 15 Temmuz günü ipini elinde bulunduranların telkiniyle ülkemizde büyük bir ihanet girişimini başlattı. Ülkemizin istiklal ve istikrarını gasp etmeye çalıştı. Bayrağımızı, demokrasimizi hainlere teslim etmeyen milletimiz şehirlere adeta sel olup aktı.Değerli kardeşlerim FETÖ alçak terör örgütünün öncelikli amaçları önceki darbe girişiminde olduğu gibi iletişim alt yapısını çökertmekti. Böylelikle vatandaş bilgi alamayacak ve darbeye karşı direniş sağlanamayacaktı. Bu amaçla FETÖ terör örgütü, tam da burada TÜRKSAT'ı hedef aldı. Amaçları Türkiye'deki bütün yayınları durdurmak. Ancak bilmedikleri hesap edemekleri bir şey var sadece TÜRKSAT 1A ve 1B'ye hizmet eden sembolize anten var. Herhalde dediler ki al aşağı edersek işi bitirmiş oluruz. Halbuki alçaklar teknolojinin bu kadar geliştiğini hesap edemediler. Allah plan yapanların en hayırlısıdır.

HABER 7

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İbrahim Kalın'dan 'İstiklal Marşı' krizine ilişkin sert tepki! İzmir’de yaşanmış bir olay… Adamın birisi arabasıyla yolda giderken aniden önüne fırlayan bir genç kıza çarpıyor; PUTİN'DEN ŞAŞIRTAN KARAR ABD'den Türkiye'ye 3 "Resmi" Dar-be ve İş-gal Tehdidi!