Ana Sayfa
2019-05-22 04:44:56 ( 184 izlenme )
Reklamlar

Binali Yıldırım'dan ‘Masa varken neden yer sofrasına oturdunuz?’ diye soran FOX TV'ye kapak gibi cevap!

Binali Yıldırım'dan ‘Masa varken neden yer sofrasına oturdunuz?’ diye soran FOX TV'ye kapak gibi cevap!
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, "İftar için gittiğiniz evde masa olmasına rağmen neden yerde yemek yediniz?" diye soran FOX TV muhabirine, "Biz gittiğimizde yer sofrası zaten hazırdı. Misafir, ev sahibi neyi uygun görürse ona tabiidir" diyerek cevap verdi.


Bağcılar’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, gezi sırasında basın mensuplarının sorularını da cevapladı. Binali Yıldırım, "İftar için gittiğiniz evde masa olmasına rağmen neden yerde yemek yediniz?" diye soran FOX TV muhabirine "Biz gittiğimizde yer sofrası zaten hazırdı. Misafir, ev sahibi neyi uygun görürse ona tabiidir. Bu haberi yapan bizimle gelseydi mahcup olurdu” diyerek yanıt verdi.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, iftarda misafir olduğu evde yer sofrasında yemek yeren çekilen fotoğrafla ilgili olarak, "Biz gittiğimizde yer sofrası zaten hazırdı. Misafir, ev sahibi neyi uygun görürse ona tabiidir. Bu haberi yapan bizimle gelseydi mahcup olurdu" dedi.

Vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Bağcılar'da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Bağcılar Belediyesinin önünden başlayan ve Güneşli Meydana kadar devam eden gezide Yıldırım'a AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ve Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı eşlik etti. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Yıldırım, zaman zaman ilerlemekte zorlandı. Vatandaşlarla bol bol sohbet eden Yıldırım, fotoğraf isteklerini de geri çevirmedi.

Bu haberi yapan bizimle gelseydi mahcup olurdu
Gezi sırasında basın mensuplarının sorularını da cevaplayan Yıldırım bir FOX TV muhabirinin "İftar için gittiğiniz evde masa olmasına rağmen neden yerde yemek yediniz" sorusuna "Öyle bir şey yok, biz gittiğimizde yer sofrası zaten hazırdı. Misafir, ev sahibi neyi uygun görürse ona tabiidir. Bunlar tamamen masa başında yapılmış haberler. Bu haberi yapan bizimle gelseydi mahcup olurdu" dedi..

YENİ AKİT

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yıldırım'dan dev proje! İstanbullu ucuza alacak HALKA NEFES ALDIRACAK SON DAKİKA AÇIKLAMALAR.BİR ÇOK ÜRÜNDE İNDİRİM HABERLERİ GELDİ Kılıçdaroğlu niçin yaptırdı? KILIÇDAROĞLU YİNE YAPTI YAPACAĞINI