Ana Sayfa
23 Mart 2019 ( 180 izlenme )
Reklamlar

Başkan Evliliğiniz 6 ay sürer dedi öylede oldu ! Vay be..

Oyuncu Yalçın Dümer, katıldığı programda Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’la yıllar önce yaşadığı bir hatırayı anlattı. Dümer, “Erdoğan nikah şahidimdi. ‘Bu evlilik 6 ay sürer’ diye konuştu öyle de oldu” ifadelerini kullandı. 

Oyuncu Yalçın Dümer, Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına misafir oldu. Dümer, yıllar önce Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan ile olan bir hatırasını anlattı. Dümer, Erdoğan’ın nikah şahidi olduğunu ve başından geçen hatırasını şöyle anlattı:

“Sayın Reisicumhurumuz Recep Tayyip Erdoğan o vakit belediye başkanıydı. Ben yanına uğrayarak ‘Başkanım teşekkür ederim. Büyük bir güzellik yaptınız kırmadınız.’ dedim. Zira oda Kasımpaşalı ben de Kasımpaşalı’yım. O yüzden bir yakınlığımız vardı. Bana gelip ‘Bu evlilik 6 ay sürer’ diye konuştu. Ve evliliğim tam 6 ay sürdü.”

Yalçın Dümer, 1965 seneninde İstanbul’da doğmuştur. Kabataş Erkek Lisesinden mezun oldu. Babası oyuncu Ekrem Dümer, annesi Nejla Dümer’dir. Konservatuar talebesiyken Şehir Tiyatrolarına girdi. Amerika’daki sinema okulunda okuyabilmek için benzin istasyonlarında çalıştı. 1986 seneninde yönetmenliğini Muvaffak ol Sabuncu’nun yaptığı “Asılacak Kadın” isimli sinema filminde Müjde Ar ile beraber oynadığı rolde tanınırlığı arttı.


 
1994 seneninde senaryosunu Emine Şenliklioğlu’nun yazdığı, “Bize Nasıl Kıydınız” isimli sinema filminde Fatma Vesikan ile beraber rol aldı. Sinema, televizyon oyunculuğu derken, sunuculuğa da başladı. Öncelikle ”İşte Müzik, İşte Eğlence”isimli programı sundu.

Ebru Cündübeyoğlu ile beraber önce ”Çalar Saat”, hemen peşinden da ”Sabah Şekerleri” isimli programları sundular. Yalçın Dümer, daha sonra Kanal D’de “Televole” programını sundu.

1998 seneninde “Hayata Hakkı” isimli sinema filminde Filiz Taçbaş, Erol Taş, Fikret Hakan ile başrolleri paylaştı. Fanatik ve Fanatik Basket gazetelerinde köşe yazarlığı yaptı.

Evlilikleri : 1.eşi: İlk evliliğini tiyatro sanatçısı Defne Halman ile yaptı. 2.eşi: 1993 seneninde sinema oyuncusu Serpil Çakmaklı ile izdivaç etti. 27 Mayıs 1995 tarihinde boşandı. Merve (d.1994) isminde bir kızı vardır. 3.eşi : Ağustos 1998 seneninde şarkıcı Esra Balamir ile izdivaç etti. Galatasaray Adası’nda gerçekleştirilen nikâhını Recep Tayyip Erdoğan kıymıştı. 1999 seneninde boşandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan Putin’e rest çekti kabul etmedi. Putin’i iki kez reddetti. Aziz Kocaoğlu'ndan 'İzmirli' açıklaması: İki kadeh rakıya indirgiyorsanız... Türkiye’den Karadeniz’de as-keri hamle Duşta İdrar Yaparsak Bakın Ne Oluyor ? Aslında İyi Olan 8 Kötü Alışkanlık