Reklamlar

Başkan Erdoğan'ın esprisi Nevşin Mengü'yü rahatsız etti: Bu zannettiğin şey değil

Başkan Erdoğan'ın esprisi Nevşin Mengü'yü rahatsız etti: Bu zannettiğin şey değil
Halk arasında "boş boğazlık" olarak bilinen davranışları nedeniyle CNN Türk'ten kovulan Nevşin Mengü, gündeme gelmek için her yolu deniyor. Bugün Erdoğan ile gazeteciler arasında geçen diyaloğa ilişkin tepki çeken paylaşımda bulunan Mengü'ye cevap gecikmedi.


 
Cumhurbaşkanı Erdoğan bayram namazının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan ile gazeteciler arasında geçen diyalog ile ilgili Nevşin Mengü bir paylaşım gerçekleşti. Mengü'ye cevap ise Erdoğan'ın açıklama yaptığı yerde bulunan gazeteci Özgür Hasan Altuncu'dan geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayram namazını Çamlıca Camisi’nde kıldı. Bayram namazı sonrası Erdoğan, basın mensuplarına açıklama yaptı.Erdoğan ile gazeteciler arasında geçen bir diyalog gülüşmelere neden oldu.

Bir gazetecinin 'Basına açık programınız var mı, ona göre kendi ayarımızı yapalım?' sorusuna Erdoğan gülümseyerek, "size ayar vermek gerekirse zaten iletişim başkanlığımız o işi görür" diye yanıt verdi.

Bu diyalog ile ilgili Nevşin Mengü sosyal medya hesabı Twitter'dan bir paylaşım yaptı. Erdoğan'ın açıklamlarını takip eden gazeteci Özgür Hasan Altuncu, Mengü'ye cevap verdi.

yeni akit
Reklamlar
04 Haziran 2019
Reklamlar