Ana Sayfa
2019-02-16 03:47:04 ( 179 izlenme )
Reklamlar

Başkan Açıkladı: Altınlar Geliyor

Başkan Açıkladı: Altınlar Geliyor


 
Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi…. Çorum’da halka hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Dünyanın önemli altın üreticilerinden Venezuela’nın altını Çorum’da işlenecek” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çorum Abide Meydanı’nda düzenlenen mitingde halka hitap etti.

Altın ticaretinde Çorum’u çok farklı bir noktaya taşıyacaklarını söyleyen Erdoğan, “Dünyanın önemli altın üreticilerinden Venezuela’nın altını Çorum’da işlenecek” ifadesini kullandı.

“Çorum’un hayalini gerçeğe dönüştüreceğiz”


 
Erdoğan şu ifadeleri kullandı:

2002 yılına kadar Çorum’da 59 kilometre bölünmüş yol vardı, biz buna 267 kilometre bölünmüş yol ilave ettik. Çorum-Laçin-Osmancık yolunu tünelleriyle birlikte önümüzdeki yılın sonuna doğru bitiriyoruz. Çorum’un hızlı tren için gün saydığını çok iyi biliyorum. Ben de bu meseleyi bizzat takip ediyorum. Çorum’un bu hayalini gerçeğe dönüştürmekte kararlıyız. Samsun-Amasya-Çorum hızlı tren projemizin etüt çalışması devam ediyor.

Çorum’a 11 baraj ve 3 gölet inşa ettik, 6 baraj ve 5 gölet inşası ise sürüyor. Çorum şehir merkezi ve Alaca ilçemizin içme suyu sorununu çözdük. Çorumlu çiftçilerimize son 16 yılda 1,5 katrilyon tutarında tarımsal destek verdik. Turizm konusunda da Çorum önemli bir potansiyel taşıyor. 4 bin yılı aşkın Hattuşaş ve Alacahöyük’ün tanıtılması lazım.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gerçek mi bu görüntüler Elimi sana öptürmem! EGM 35 Bin Polis Memuru Alacak İstanbul’a Yakın Gözde Kamp Mekanları Nerelerdir?