Ana Sayfa
2018-12-08 11:34:53 ( 1838 izlenme )
Reklamlar

Barbaros Şansal'dan Türkiye'yi sallayacak itiraf!

Barbaros Şansal'dan Türkiye'yi sallayacak itiraf! 

Seviştiği Cumhurbaşkanı kim?


Moda tasarımcısı olarak bilinen Barbaros Şansal, katıldığı canlı yayında bomba bir itirafta bulundu. 

Barbaros Şansal, Beşiktaş Web TV’de Günün Konuğu programına katıldı ve çok konuşulacak bir açıklama yaptı.Beşiktaş Web TV Genel Yayın Yönetmeni Uğur Tutcuoğlu’nun konuğu olan Barbaros Şansal, Makam Odası - Linç kitabı üzerine de açıklamalarda bulundu ve olay ifadeler kullandı.İşte Ak Parti'nin MHP'ye jest yapacağı 6 İl ve 60 ilçe‘Makam Odası - Linç’ kitabıyla ilgili açıklamalarda bulunan Barbaros Şansal, Beşiktaş Web TV Genel Yayın Yönetmeni Uğur Tutcuoğlu’nun kitaba ilişkin ‘O kitapta çok bambaşka şeyler anlatıyorsunuz’  yorumu üzerine dikkat çeken ifadeler kullandı.
 
BAZILARIYLA SEVİŞTİM BİLE

Makam Odası Linç kitabı hakkında açıklamalarda bulunan Şansal şu ifadeleri kullandı:MHP'den Ozan Arif'e çok ağır sözler: 'Süpürge bıyıklı şarlatan'Orası benim makam odamdı. Ben ne Cumhurbaşkanları, ne medya patronları ne moda imparatorlarının makam odalarına girdim hatta bazılarıyla seviştim bile. Ama orası bir tek kimsenin giremeyeceği bir odaydı. Bir hücre ve tecritti. İşte gerçek makam odasıydı o. Kaynak: Barbaros Şansal'dan Türkiye'yi sallayacak itiraf! Seviştiği Cumhurbaşkanı kim? 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

EVLENDİĞİ KADINLA İLGİLİ ÖĞRENDİĞİ ŞEY SOK ETTİ Ortalık karıştı kafasina silah dayadılar Erdoğan’ın Gerçek Yüzü ÖYLE BİR CEVAP VERDİ Kİ MALUMUN İLANI GİBİ...