Ana Sayfa
28 Ocak 2020 ( 816 izlenme )
Reklamlar

Bakın 1 günde

Geldiği yeri unutmayan Nusret, 5 restorantı'nın bir günlük cirosunu Elazığ ve Malatya'ya gönderdi ! Bakın 1 günde kaç bin tl gönderdi !
Detaylar >>>


Salt bea hareketiyle adını duyuran ve ülkenin çeşitli yerlerinde restoranı bulunan sosyetik kasap Nusret Gökçe, Instagram hesabından paylaşım yaparak Türkiye’deki restoranlarının bir günlük cirosunu Elazığ’daki depremzedelere bağışlayacağını açıkladı. Bugün yeni bir paylaşım yapan Gökçe, göndereceği ney ücretin miktarını söyledi.

5 RESTORANININ BİR GÜNLÜK CİROSUNU BAĞIŞLADI Elazığ’da yaşanan 6.8’lik depremin ardından 41 vatandaşımız ha*ya*tını kay*betti.Elazığ başta olmak üzere çevre illerden de hissedilen deprem sonrası birçok ev hasar gördü. Yaşanan doğal afet sonrası Türkiye’nin dört bir yanında yardım kampanyaları başlatıldı. Ünlü kasap Nusret Gökçe ise Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Türkiye’de 5 restoranının bir günlük cirosunu Elazığ’daki deprem*ze*de*lere göndereceğini söyledi.1 MİLYON 22 BİN TL GÖNDERECEK Bugün Instagram hesabından yıllar önce bulaşıkçılık yaptığı günlerden bir fotoğraf paylaşan Nusret Gökçe, dün dükkanlarının 1 milyon 22 bin TL ciro yaptığını duyurdu. Gökçe açıkladığı tüm miktarı deprem sonrası dışarıdan kalan vatandaşlarımıza gönderecek.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKILALMAZ OLAY! KA-ZADAN KURTULAN KIZINI DÖ-VEREK HASTANELİK ETTİ Beştepe’ye giderek Gürsel Tekin'den , Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu'na ... 54 bin asker yığdılar! Resmen 'işgal' ettiler