Ana Sayfa
07 Mart 2019 ( 456 izlenme )
Reklamlar

Bahçeli: Be hey alçak! Seni kardeş sayan kim?

Bahçeli: Be hey alçak! Seni kardeş sayan kim?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli kişisel Twitter hesabından gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Bahçeli, HDP'nin Eş Genel Başkanı Sezai Temelli'nin 'bozkurt işareti' hakkında söylediği çirkin ve halk arasında fitne çıkarmaya yönelik sözlerine çok sert tepki gösterdi.MHP lideri Bahçeli, HDP'nin terör destekçisi yöneticilerinin provokasyonuna, kişisel Twitter hesabından tepki gösterdi.

HALKI BÖLMEYE ÇALIŞAN PROVOKATÖRE TOKAT GİBİ CEVAP

HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli'nin, bozkurt işareti hakkındaki,  fitneci ve provokatif sözlerine cevaben "be hey alçak, seni kardeş sayan kim" ifadesini kullandı.

"KÜRT KARDEŞİM" SÖZÜNÜ KENDİ ÜSTÜNE ALINDI, FİTNE ÇIKARMAYA ÇALIŞTI

* HDP'li Sezai Temelli, Kürt halkı için söylenen "Kürt kardeşim" sözünü kendi üstüne alınarak "seçim gelince Kürt kardeşim diyeceksin, sonra da kurt işareti yapacaksın, hadi ordan, biz senin kardeşin değiliz" sözleriyle halk arasında bölücülük faaliyetini en sinsi şekilde ortaya koymuştu.

Bahçeli'nin mesajları şu şekilde:

 

Ne büyük bir şuursuzluk? Bekaya inanmıyorlar, bekayı inkâr ve ihmal ediyorlar. Hâlbuki beka olduğu için bugün varlar, beka kadar meşru ve mevcutlar. Beka olmasaydı siyaset ve siyasetçiden bahsetmek mümkün müydü? Beka olmasaydı vatan ve milli varlıktan söz edilir miydi?

"BEKAYI YOK SAYANA ACIMAK, ACIKLI HALLERİNİ İBRETLE TAKİP ETMEK LAZIMDIR"

Asırlar evvel Şeyh Edebali Osman Gazi’ye öğüt verirken üç kişiye acımasını söylemiş: “Cahiller arasındaki âlime, zenginken fakir düşene, hatırlıyken itibarını kaybedene…” Bekayı yok sayanlara, bekayı hafife alanlara acımak, acıklı hallerini ibretle takip etmek lazımdır.

"SORUNU GÖREMEYEN, SONUNU DA GÖREMEZ"

PKK beka sorunudur, PYD/YPG beka sorunudur, FETÖ beka sorunudur, emperyalizm beka sorunudur, siyasi ve ekonomik suikastlar beka sorunudur. Sorunu görmeyen sonunu da göremez. Bekayı kabullenmeyen belaya kucak açar. Geldiğimiz bu aşamada zillet beka sorununa dönüşmüştür.

"BU ŞAHSIN, ATATÜRK'ÜN KOLTUĞUNDA OTURUYOR OLMASI BAŞLI BAŞINA REZALETTİR"

CHP Genel Başkanı beka sorunu yok diyor. Nasıl bir gaflet ve dalalet, ne büyük bir felaket! PKK/YPG’nin saldırılarına inanmayan, Türkiye’nin güvenliğini hedef alan yakın tehditleri göremeyen bir şahsın Atatürk’ün koltuğunda oturuyor olması başlı başına melanet ve rezalettir.

"SES ETMİYOR, ÇÜNKÜ İŞİNE GELMİYOR, İRADESİ BUNA YETMİYOR"

ABD, PKK/YPG’ye silah sevkiyatını aleni şekilde devam ettiriyor. Hatta YPG’ye hava savunma sistemlerinin verildiği bile iddia ediliyor. Ama CHP Genel Başkanı rahatsız olmuyor, ses etmiyor. Çünkü işine gelmiyor, iradesi buna yetmiyor!

"ABD'NİN S-400 DAYATMASI MİLLİ SABIRLARI ZORLUYOR"

S-400 Hava Savunma Sistemleri hususunda ABD’nin dayatması, biteviye süren şantaj ve yaptırım tehditleri milli sabırları zorluyor. Türkiye sömürge ülke değil, ABD’nin uydusu ve uşağı asla değil. Hangi silahı, kimden ve ne zaman alacağımızı ABD’ye mi soracağız? Olacak şey mi bu?

"ABD, YPG'Yİ SİLAHLANDIRIRKEN BİZE Mİ SORMUŞTUR?"

Bağımsızlığımız rehin altında mı? Egemenlik haklarımız haciz kıskacında mı? ABD’nin duruş ve tutumu düpedüz küstahlıktır, mütehakkim bir kifayetsizliktir. Türkiye’nin neyi alıp neyi satacağına ABD’nin karışma hakkı kesinlikle yoktur. YPG’yi silahlandırırken bize mi sormuştur?

"HDP/PKK'YLA ZİLLET ORTAKLIĞI YAPIYORLAR"

Zillet İttifakı’nın tavrı mezarlıktan geçerken ıslık çalan korkağın haline tıpatıp uyuyor. Ses yok, görüntü yok, kaldı ki buna niyet de yok. Zavallılar, demokrasi diyorlar, HDP-PKK’yla zillet ortaklığı yapıyorlar. Kandil’e selam verip çukur siyasetlerini devam ettiriyorlar.

"YALANCININ MUMU 31 MART'TA SÖNECEKTİR"

Halk zillete düşmez, millete zillet iftirası tutmaz. Zillet İttifakı başka, bu ittifaka oy veren tertemiz vatandaşlarımız başkadır. Halka terörist denildiğini söyleyen müfteriler aslında kalplerinden geçenleri dışa vuran yalancılardır. Yalancının mumu 31 Mart’ta sönecektir.

"BE HEY AHMAK! SENİ KARDEŞ SAYAN KİM?"

Avusturya Bozkurt’tan rahatsız! CHP ve İP’in zillet ortağı HDP de rahatsız. Bir terörist “Bozkurt işareti yapan kardeşimiz değil” diyor. Be hey ahmak, be hey alçak; seni kardeş sayan kim? Seni kardeş yerine koyan kim? Senin yanın Kandil, Bozkurt’un yanı büyük Türk milleti.

"SABRIMIZI, HİÇ KİMSE YANLIŞA YORMASIN"

Umumi sükûtumuz kadar mağrur ve mahcup sabrımızı da hiç kimse yanlışa yormasın. Olgunluğumuz ruh ve vicdan asaletimizin temyiz kudreti, temkin kuvvetidir. Zillet karanlığına, mihnet karamsarlığına bu aziz ülkeyi Allah’ın izniyle teslim etmeyeceğiz.

Bugün Regaip Kandili’ni idrak ediyoruz. Rabbim’den niyazım odur ki, Türk milletini darda bırakmasın. Türk-İslam âleminin diriliş ve yükselişini nasip ve müyesser eylesin. Bekamızın müessirliğini daimi etsin.

Regaip Kandilimizin ve karşılayacağımız Üç Aylarımızın mübarek olmasını diliyor, bütün vatandaşlarımın, gönül ve kültür coğrafyalarımızda yaşayan tüm kardeşlerimin bu kutlu gecesini tebrik ediyorum. Allah dualarımızı kabul buyursun inşallah.

Beka kandilimiz ilelebet yanacak, buna karşılık Kandil’e yuvalanmış ihanet belası yerle yeksan olacak. Bir olacağız, biz olacağız, beraber olacağız, sonsuza kadar var olacağız.Beka, Türk milletinin ezeli yörüngesi, ebedi yönüdür.Yörüngeden çıkmak yok, doğru yönden sapmak hiç yok.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle de bütün kadınlarımızı kutluyor, en iyi dileklerimi sunuyorum. Kadın insandır, kadın itibardır, kadın iffettir, kadın iradedir, kadın istikbaldir, kadın istiklaldir. Kadın yoksa beşeriyet yoktur, hayatın canlılığı bitmiştir.

Kaynak : Haber7

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Meteorolojiden kar uyarısı: Şiddetli geliyor Aman Dikkat.! Sayın Bahçeli’nin uyarısına dikkat Süleyman Özışık gerçekleri ortaya çıkardı.. BEBEKLER AĞLAYINCA SÖVMEYİN, DÖVMEYİN ! O görüntüler sonrası Milli Piyango'dan açıklama