Auto-Created-3
11 Mart 2019 ( 198 izlenme )
Reklamlar

ARABANIZIN ANAHTARINI ÇENENİZİN ALLTINA TUTUP DÜĞMEYE BASARSANIZ ...

ARABANIZIN ANAHTARINI ÇENENİZİN ALLTINA TUTUP DÜĞMEYE BASARSANIZ ...

Arabanızın anahtarını çenenizin altında tutun ve açılış düğmesine basın, böylece yaklaşık 15 metre daha geride arabanızı açabilirsiniz.


Bunun bildiğimiz teknik bir açıklaması yok ama vücudumuz manyetik alan üreterek sinyal kuvvetini arttırıyor. Sadece arabanın kumandasını değil birçok ürünün işlevini artırabiliyoruz. Radyoların antenine elimizle dokunduğumuz zaman cızırtı yapan frekans cızırtıyı kesiyor, çekmeyen birçok frekans çekiyor

AYRICA ;
Birisi asansörün bütün düğmelerine mi bastı? Düğmelere yeniden basarsanız bazı asansörlerde istenmeyen katların düğmeleri kapanıyor.

AYRICA ;
Peyniri keserken kesinlikle elinizle dokunmayın. Elinizdeki bakteriler peynirin daha çabuk küflenmesine neden olacaktır. Keserken peyniri ambalajından tutarak kolaylık sağlayabilirsiniz.

AYRICA ;

Salataya kullanacağınız marulun üzerine bir adet havlu kağıt koyarak muhafaza ederseniz, marul bir hafta kadar taze kalacaktır.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ABD askeri uçağı Rusya semalarında! Donald Trump'tan flaş Suriye açıklaması: 24 saat içerisinde... Almanya'nın eski Cumhurbaşkanı'ndan Türkiye yorumu Eğer Tuvalete Çıkarken Bu Belirtileri Görüyorsanız Dikkat Edin!