Ana Sayfa
2018-06-26 01:18:33 ( 1467 izlenme )
Reklamlar

Altaylı: Bahçeli 'Ülkücüler yuvaya' derse...

Altaylı: Bahçeli 'Ülkücüler yuvaya' derse...

24 Haziran seçimlerinin ardından bir yazı kaleme alan Fatih Altaylı, "Bu sonuçtan sonra, MHP’nin önümüzdeki dönemde İYİ Parti’yi tekrar bünyesine katması çok ciddi bir olasılıktır" dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 24 Haziran'da yapılan Cumhurbaşkanı ve 27´nci dönem milletvekili genel seçiminden başarılı bir netice elde etti. 

Herkes MHP Lideri Bahçeli'nin başarısını konuşurken Habertürk Gazetesi Yazarı Fatih Altaylı dikkat çeken bir iddia ortaya attı.
Bugün köşesinde seçim sonuçlarını değerlendiren Altaylı, "Bu seçimin en önemli kaybedeni, Meral Akşener'dir" dedi.

"Bu sonuçtan sonra, MHP'nin önümüzdeki dönemde İYİ Parti'yi tekrar bünyesine katması çok ciddi bir olasılıktır" diye yazan Altaylı, "MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 'Ülkücüler yuvaya' çağrısı yapması halinde, İYİ Parti'nin MHP'ye katılması ve bu sayede iktidarın nimetlerinden de yararlanması ciddi bir olasılık olarak önümüzde durmaktadır" ifadelerini kullandı.Yeni akit gazetesi Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir günde 65 şehit Köylüler şaşkına döndü! 'Ne duydum ne gördüm' Ucuz ( Bedava ) olduğu için, reklamı yapılmadığından bilinmiyor Kanınız donacak beni döverek zorla ilişkiye girdiler sonrada