Ana Sayfa
21 Eylül 2018 ( 2468 izlenme )
Reklamlar

Almanya'dan son dakika Türkiye açıklaması!

Almanya'dan son dakika Türkiye açıklaması!
Alman Dışişleri Bakanı Heiko Maas, Türkiye'nin İdlib'de oynadığı aktif rol ve ülkedeki döviz hareketliliği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Almanya'dan son dakika Türkiye açıklaması!
Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas, Türkiye hakkında açıklamalarda bulundu.
 
Maas, "Türkiye'yi ekonomik olarak istikrarlı tutmak Almanya'nın yararına" derken, Suriye konusunda ise, "Türkiye İdlib'de çok önemli bir rol oynadı" ifadelerini kullandı.
****************************************


Son dakika... ABD'ye uyarı! 'Ordumuzdan elini çek'
GAZETEVATAN.COM |  
Çin Dışişleri Bakanlığı, ABD'yi Çin Ordusu üzerindeki yaptırımları geri çekmesi konusunda şiddetle uyardı.

Son dakika... ABD'ye uyarı! 'Ordumuzdan elini çek'
 
Dün, Amerikan yönetiminden Çin’e Rusya’dan savaş uçağı ve füze savunma sistemi satın aldığı için yaptırım gelmişti.
 
Amerikan Maliye Bakanlığı Pekin’in, 2016 yılında Amerika’daki başkanlık seçimlerine müdahale ettiği iddiasıyla Rusya’ya uygulanan yaptırımları ihlal etmesini gerekçe göstermişti.
Bugün, Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Geng Shuang Beijing'de yaptığı basın toplantısında, ABD'yi Çin ordusu üzerindeki yaptırımları çekmesi için kuvvetli bir şekilde uyardı. 

**********************************


İlaç yazılmayınca keserle saldırdı
DHA |  

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde, aile hekimine eşi için ilaç yazdırmak isteyen N.E. isimli kadın, doktorun ilaçları yazamayacağını söylemesi üzerine hakaretler ederek aile sağlığı merkezinden ayrıldı. Eşi N.E. ile birlikte gelen E.E. elindeki keserle sıra alma makinesi, LCD ekran ve kapıya keserle vurarak hasar verdi. Büyük panik yaşanırken, N.E. ve E.E. gözaltına alındı.


İlaç yazılmayınca keserle saldırdı
Kocaeli'de salı günü saat 17.00 sıralarında, Gebze İnönü Mahallesi Aile Sağlığı Merkezi'nde meydana gelen olayda aile sağlığı merkezine gelen N.E. isimli kadın, iddiaya göre eşinin ilaçlarını kendi üzerine yazdırmak istedi. Aile hekimi S.E. başkasının ilacını kendisi üzerine yazdırmak isteyen kadına bu durumun suç olduğunu, hastanın kendisinin gelmesi durumunda muayenesinin yapılıp gerekli ilaçların yazılacağını söyledi. N.E. ısrarla ilaçları yazdırmak istemesine rağmen doktor S.E. kendisine bunun bir suç olduğunu kesinlikle yazamayacağını ifade etti. Aile hekimi ve aile sağlığı merkezinde çalışanlara hakaret ederek giden N.E., yaklaşık 10 dakika sonra eşi E.E. ile birlikte tekrar geldi.
E.E. yanında getirdiği keserle ilk önce girişte bulunan sıra alma makinesine vurarak, makineyi çalışamaz hale getirdi. E.E. ardından da doktorun kapısına giderek elindeki keserle kapıda bulunan LCD ekrana ve kapıya vurarak zarar verdi. Aile sağlığı merkezinde büyük panik yaşanırken, çalışanlar polise haber verdi. Aile sağlığı merkezine gelen polisler E.E. ve N.E.'yi gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerin ardından çift adliyeye sevk edildi. E.E. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Detaylar Ortaya Çıktı O gece 31 gemi Erdoğan’ı aradı 2019 asgari ücret için ilk rakam açıklandı! Emlakçıları Şoke Etti Megerse