Ana Sayfa
2018-07-17 09:14:52 ( 170 izlenme )
Reklamlar

AKSÜNGER'DEN GÜNDEMİ SARSACAK İDDİA

AKSÜNGER'DEN GÜNDEMİ SARSACAK İDDİA 

Aksünger: İnce 24 Haziran'da dondu kaldı
CHP Parti Meclisi üyesi Erdal Aksünger, partisi içindeki 24 Haziran polemiklerini farklı boyuta taşıyacak bir açıklama yaptı. Aksünger, 24 Haziran gecesi Muharrem İnce'ye sonuç gönderilmediğini, bu yüzden İnce'nin donmuş bir şekilde kaldığını söyledi.
Aksünger: İnce 24 Haziran'da dondu kaldı
KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara'nın konuğu olan CHP PM üyesi Erdal Aksünger, 24 Haziran gecesi partisinin Muharrem İnce'ye hiç sonuç göndermediğini de ilk defa açıkladı.

Aksünger, CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin seçim gecesi CHP tarafından yalnız bırakıldığını söyleyerek, "Muharrem Bey söyleyemedi ben söyleyeyim. Kimse Muharrem Bey'e sonuç monuç göndermedi. Çıksın aksini iddia etsinler de göreyim. Sonuç monuç aldığı yok, bu yüzden orada donmuş bir şekilde kaldı" dedi.

Aksünger ayrıca ilk günden CHP'de olağanüstü kurultay için 250 imza toplandığını söyledi. CHP'de kurultaya gidilebilmesi için 634 delegenin imzası gerekiyor.

Aksünger, daha sonra sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile imza sayısının 353 ulaştığını ifade etti ve "Değişim olacak gibi" diye yazdı.

YENİ AKİT

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ERDOĞAN VASİYETİNİ AÇIKLADI TÜM SALON BİRDEN AĞLADI.. ALLAH SANA UZUN ÖMÜR VERSİN REİS.. 40 YAŞ ÜSTÜ HER ERKEK GÜNDE 2 BARDAK İÇSİN DEĞİŞİMİ GÖRSÜN... ŞOK! Bardakla tecavüz ettiler! PETROL BULUNDU O İL ADETA UÇTU! TAM 170 KİŞİ SIRAYA GİRDİ! İŞTE BUDUR..