Ana Sayfa
2018-10-06 05:54:10 ( 1476 izlenme )
Reklamlar

Akşener'den Erdoğan'a flaş destek

Akşener'den Erdoğan'a flaş destek
 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’den sürpriz bir destek geldi. İşte haberin ayrıntıları;

Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu sabah yaptığı McKinsey açıklamalarına destek verdi.

İYİ Parti Lideri Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın McKinsey açıklamasıyla ilgili olarak, "Uyarılarımızın dikkate alınmasından memnuniyet duyuyoruz. Doğru bir iş yapılmıştır" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, ABD’li danışmanlık şirketi McKinsey konusundaki tartışmalarla ilgili, “Bütün Bakan arkadaşlarıma, ‘Bunlardan fikri danışmanlık hizmeti de almayacaksınız’ dedim. Hiç gerek yok, biz bize yeteriz” açıklamasına ilk tepki Meral Akşener’den geldi.

"DOĞRU BİR İŞ YAPMIŞTIR" DİYEREK DESTEKLEDİ

İstanbul’da basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Akşener “Sayın Cumhurbaşkanının bu kararını çok olumlu buluyorum. Bu hizmet alımına ilk karşı çıkan siyasi parti bizdik. Dolayısıyla uyarılarımızın dikkate alınmasından memnuniyet duyuyoruz. Doğru bir iş yapılmıştır” şeklinde konuştu 


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sevindiren açıklama... İndirim geliyor Suriyeli esnafların Arapça tabelalarıyla ilgili yeni gelişme! Yerel seçimler öncesi son anket sonuçları açıklandı! İşte şehir şehir oy oranları ! O il sıkıntılı ! ABD'nin büyük korkusu!