Ana Sayfa
01 Mayıs 2019 ( 307 izlenme )
Reklamlar

AKDENİZ'DE BİR İLK

Gören göz göreve geldi. 
Türkiye’den bomba bir adım daha geldi. Akdeniz’de adeta Türk damgası diyeceğimiz bir istihbarat Savaşı’nda Türkiye ilk istihbarat gemisini Akdeniz’e indirdi. zaten savaş gemileri ve arama gemileriyle Akdeniz’de diğer ülkelere meydan okuyan Türkiye şimdi istihbarat gemisiyle artık kendi bölgesinde kuş uçurtmayacak. Erdoğan’ın bugün resmi törenle açtığı bu adim gerçekten akdeniz’i sarsacak bir adım.


 
Nitekim Yunanistan İsrail başta olmak üzere sınırlarımızda karasularımızda gaz aramaya kalkışanlari Savaş gemileriyle birçok defa geri çeviren Türkiye artık karasularına dahi yaklaştırmayacak. İşte bu hep büyük Türkiye’nin gücünü gösteriyor ki bunu ya kör ya nankör olan görmez.


 
Erdoğan ise açıklamasında “Ufuk korveti; ülkemizin ilk istihbarat gemisi olma özelliği taşıyor. Özellikle sinyal istihbaratınınayati önem kazandığı günümüz dünyasında Ufuk korvetinin çok büyük bir boşluğu dolduracağına inanıyorum. Ufuk korveti, Türkiye’nin denizlerdeki gören gözü olacaktır.” Aynen Erdoğan dediği gibi artık o Türkiye’nin gören gözu olacak Akdeniz’de. Sınırlarimiza göz dikenin gözünü çıkartacak bir göz olacak.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Katar için harekete geçti! ABD'ye... Ortadan Kaldırın! İstanbul'da 20 saatlik su kesintisi! AK Parti İl Başkanı görevden alındı