Ana Sayfa
2018-09-30 07:34:59 ( 242 izlenme )
Reklamlar

AK PARTİ MUHALİFİ BİLE İSYAN ETTİEkonomist Mert Yılmaz isyan etti! Karar doğru

 
Ekonomist Mert Yılmaz, bu manipülatif haberlere ve algı operasyonlarına karşı olayın iç yüzünü anlattı.

 
Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın McKinsey ile çalışma kararı almasının ardından bazı odaklarca yaratılmak istenen "Türk ekonomisi ABD'ye teslim ediliyor" algısı ekonomistleri de isyan ettirdi. Ekonomist Mert Yılmaz, bu manipülatif haberlere ve algı operasyonlarına karşı olayın iç yüzünü anlattı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın McKinsey kararının ardından ortaya çıkan kriz fırsatçıları "Türk ekonomisi ABD'ye teslim ediliyor" algısı yaratmaya çalıştı.

Yalan haberlerle söz konusu karara gölge düşürmeye çalışan odaklara bir cevap da Nişantaşı Üniversitesi Öğretim Üyesi Mert Yılmaz'dan geldi.

Mert Yılmaz, yayınladığı bir video ile McKinsey kararının önemini ve gerekliliğini madde madde anlattı.

IMF İDDİALARI ASILSIZ!

Söz konusu manipülatif haberlerde yaratılmaya çalışan IMF algısının asılsız olduğunu vurgulayan Mert Yılmaz, McKinsey anlaşmasının uluslararası arenada Türk ekonomisinin doğru bir biçimde anlatılması ve anlaşılması için kritik öneme sahip olduğunu vurguladı..

KAYNAK: TAKVİM

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FETÖ’nün Ablası İtiraf etti: Gece Yarısı Kaldırıp Zorla… Trump Erdoğan'a anlattı: Talimat verdim, sorun yok "Yürütürsek adam değiliz dedik, betona oturdular mı?" MİT'ten FETÖ'ye bir darbe daha