Ana Sayfa
2018-04-14 12:57:24 ( 10275 izlenme )
Reklamlar

AK PARTİ İÇİNDEN GÜNDEMİ SARSAN İDDİA

AK PARTİ İÇİNDEN  GÜNDEMİ SARSAN İDDİA Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sevgisi ile bilinen gazeteci Ömer Turan twitter hesabından skandal iddialarda bulundu. Turan "AK parti içindeki AKP'liler Erdoğan'a ve AK partiye kumpas üzerine kumpas kuruyorlar. AKP AK parti ve Erdoğan'a savaş açtı" diye yazdı,,


Erdoğan Genel Başkan oldu ama hala AK Parti'ye hakim olamadı. AK partiyi derin Ak parti Erdoğan'a rağmen yönetiyor. Erdoğan'a emr-i vakilerle istediklerini kabul ettiriyorlar." iddiasında bulunan Ömer Turan twitter'dan
şu ifadeleri kullandı:

'HER İSTEDİKLERİNİ YAPTIRIYORLAR'

Derin AK parti istediği ismi istediği yere getiriyor, bunu yaparken de 'Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle' bu kararı aldık diye sorumluluğu sayın Cumhurbaşkanımıza atıyorlar.

Derin Ak parti kendi rapor ve anketleri ile Erdoganı istedikleri yönde etkilemeye çalışıyorlar, bu olmazsa emr-i vakilerle istediklerini kabul ettiriyorlar, tabi her zamanki gibi sorumluluğu Erdoğan'a atarak.

ERDOĞAN YALNIZ KALDI

Bunun böyle olacağını ben Kongrede MKYK listesini görünce öngörmüş ve çok sert analizlerde bulunmuştum. Malesef bugün nekadar haklı olduğum ortaya bir bir çıkıyor.

O zaman bazı arkadaşlar Erdoğan Genel Başkan olduktan sonra MKYK'nın önemi olmadığını söylemişti. Ben ise Erdoğan'ın partide yine yalnız kalacağı ve o MKYK listesinin partiyi Erdoğan'a rağmen kendi istedikleri gibi yöneteceğini söylemiştim. Malesef yine haklı çıktık.

AK parti yani kendi partisi Erdoğan'ı yalnız bırakıyor. Yalnız bırakmakla kalmıyor, Erdoğan'a siyasi operasyon çekiyor, en kötüsü ise tüm bunları Erdoğan'ın ismini kullanarak yapıyorlar.

SERT ÇIKIP OYUNU BOZACAK

Sayın Cumhurbaşkanımiz, ya fitne olmasın kriz büyümesin diyerek işin üstüne gitmeyecek, onların dediği olacak, ya da Fidan'ın istifasında olduğu gibi sert çıkıp oyunu bozacak, bekleyip göreceğiz.

SORUMLULUĞU CUMHURBAŞKANINA ATIYORLAR

Erol Kaya'nın her açıklamada besmele çeker gibi 'Sayın Cumhurbaşkanımıza danıştık, bu ismi o seçti' demesine bakmayın. Erdoğan'ın önüne kendi seçtiği isimleri koyuyorlar, sonra da 'sayın Cumhurbaşkanımız bunu münasip gördü' diyerek sorumluluğu Cumhurbaşkanımıza atıyorlar.

Sayın Erol Kaya, her atamada, 'Sayın Cumhurbaşkanımız bu ismi uygun gördü' diye yaptığınız açıklamanın gerçeği yansıtmadığını biliyoruz. Kendi uygun gördüğünüz isimleri bize Erdoğan uygun gördü diye kabul ettirmeye çalışıyorsunuz. Ama herşeyin farkındayız, sayın Erol Kaya.

ERDOĞAN İSMAİL KAHRAMAN'I İSTEMEDİ

Erdoğan sayın İsmail Kahraman'ın ikinci kez aday olmasını istemedi, bunu kibar dille İsmail beye de söyledi. Ama buna rağmen Kahraman aday oldu, hem de parti adına. Bu resmen Erdoğan'a karşı kendi partisinin yaptığı operasyondur.

Sayın Cumhurbaşkanımız, ya fitne olmasın kriz büyümesin diyerek işin üstüne gitmeyecek ve onların dediği olacak, ya da Fidan'ın istifasında olduğu gibi sert çıkıp oyunu bozacak, bekleyip göreceğiz.

AK PARTİ'Yİ HALA GÜL-DAVUTOĞLU-ATALAY TROYKASI YÖNETİYOR

Yalnız bu durum bize, AK Parti'nin Erdoğan tarafından değil de. hala Gül-Davutoglu-Atalay troykası tarafından yönetildiğini net bir şekilde gösterdi. AK parti Erdoğan'a operasyon üstüne operasyon çekiyor.

Önümüzde üç önemli seçim var ve millet herşeyin farkında. Sayın Cumhurbaşkanım, AK Parti'nin size çektiği büyük veya küçük (Cam filmi-Motorlu taşıtlar vergisi vs) operasyonları engellemez, bu operasyonu çekenleri tasfiye etmezseniz, önümüzdeki üç seçimde büyük sıkıntı yaşarız

ÇOK BÜYÜK FATURA KESECEK

Sayın Cumhurbaşkanım, Fitne, fesat olmasın, parti içi birliğimizi koruyalım diye bu operasyonlara ve bunu çekenlere sessiz kalırsak, ilk seçim akşamı hayatımızın travmasını yaşarız. Millet herşeyin farkında ve bu sefer inanın çok büyük fatura kesecek.

Sayın Cumhurbaşkanım, kendi kurduğunuz AK parti size operasyon üstüne operasyon çekiyor. AK parti sizi her fırsatta sırtınızdan siyaseten hançerleyen Gül-Davutoğlu-Atalay troykasının hakimiyetinde ve onlar sizi siyaseten tasfiye için düğmeye bastılar. Efendim bu oyunu bozun.

GİZLİ SAVAŞ ARTIK AÇIK

AKP'in, Erdogan ve AK Parti'ye karşı  yıllardır perde arkasından sürdürdüğü gizli savaş artık açık savaşa dönüştü. AKP RESMEN EEDOGAN VE AK PARTİYE SAVAŞ AÇTI.

HEDEFLERİ İÇİŞLERİ BAKANI VE ADALET BAKANI

Erdogan ve AK partiye resmen savaş açan AKPlilerin Erdoğandan sonraki en büyük iki hedefi; İçişleri Bakanı ve ekibi, Adalet bakanı ve ekibi.

Pirincin içindeki siyah taş değil (CHP-HDP-Akşener ve diğerleri) pirinçin içindeki beyaz taşlar (AK partideki AKPliler) diş kırar. İnanın pirinçin içindeki beyaz taşlar tahminimizden çok daha fazla.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şeker fabrikaları hakkında inanın yazılmış en net ve güzel yazı. Dikkatle okuyun Rusya ile Esed kapıştı ! Demirtaş şokta ABD Senatosu'nda TÜRKIYE tartışması