Ana Sayfa
2018-06-20 02:51:16 ( 3502 izlenme )
Reklamlar

Ahmet Hakan sözünü tutacak mı

Ahmet Hakan sözünü tutacak mı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Adalar’da ulaşım niteliği taşıyan elektrikli araçların kullanılacağını bildirdi.

12 KİŞİLİK ELEKTRİKLİ ARAÇ

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, öncelikle Kınalıada’da olmak üzere; her biri en fazla 12 kişilik olmak üzere elektrikli araçla toplu taşımacılığın yapılması amaçlanıyor.

İSTANBULKART İLE ULAŞIM SAĞLANABİLECEK

İlk araç önümüzdeki günlerde hizmet vermeye başlayacak.

Yolculuk ücretleri, istanbulkart ile entegre olacak. İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi kararı ile işletmesi İspark AŞ tarafından yapılacak.

Bu uygulama test edildikten sonra zamanla tüm Adalar’daki toplu taşıma hizmetinin, elektrikli araçlarla yapılması planlanıyor.

ERDOĞAN, YENİKAPI MİTİNGİNDE DUYURMUŞTU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün Yenikapı’da düzenlenen Büyük İstanbul Mitingi’nde, atları özgürlüklerine kavuşturmak için 5119 sayılı yasayla ilgili bir çalışma yürüttüklerini söylemişti.

AHMET HAKAN SÖZÜNÜ TUTACAK MI?

‘Hergele’ lakaplı Ahmet Hakan “Oyumu kime vereceğim” başlığı altında oyunu kime vereceğini açıkladı. Hakan, “Adalar’daki atlara yönelik işkenceye son vereceğim’ diyene oyumu vereceğim” dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İMF'ye en borçlu ülkeler listesi açıklandı Mısıroğlu'ndan Bahçeli'ye mektuplu cevap! "Başbuğ kardeşim derken, partiye sızan sahte kurtcuklar..." Üniversitede seks skandalına vekil oğlu da karıştı ÇOK ŞİKAYET EDİLİYORDU YENİ DÜZENLEME GELİYOR .ÖMÜR BOYU ÖDEMEYE SON