Adnan Oktar'ın ses kaydı ortaya çıktı! Kızları ağına böyle düşürüyordu

1667 izlenme2018-07-14 05:06:25
Reklamlar

Adnan Oktar'ın ses kaydı ortaya çıktı! Kızları ağına böyle düşürüyordu

VIDEOYU İZLEMEK İÇİN AŞAĞIYA İNİN 


Şarlatan Adnan Oktar ve çetesine yönelik düzenlenen operasyon sonrası çetenin bütün kirli çamaşırları ortaya çıkıyor. Dershanede öğretmenlik yaparak genç kızları örgütün ağına düşüren Dilem Köknar ile Adnan Oktar'ın telefon konuşmaları gündeme bomba gibi düştü.

İstanbul Emniyeti'ne bağlı Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Adnan Oktar ve müridlerine yönelik 5 ilde 106'sı kadın 235 şüphelinin yakalanması için operasyon başlattı.

Operasyonda Oktar BabunaDidem Ürer ve Manken Gökhan Barlan’ın da aralarında yer aldığı 190 şüpheli gözaltına alındı.

Dava dosyasında “Reşit olmayanla cinsel ilişki” “Cinsel Saldırı” “Çocuğun kaçırılması ve alıkonulması” “Çocukların cinsel istismarı” gibi iddialar da yer alıyor.

PAZARLAMAK İÇİN ÖĞRETMEN KULLANIYORDU

SuperHaber'in ulaştığı ses kaydında ise Oktar'ın genç kızları ağına düşürmesinde ona yardımcı olan ve bir dershanede öğretmenlik yapan kadın müridi Dilem Köknar'ın 16-17 yaşında olduğunu söylediği öğrencisini, örgüte nasıl pazarladığı ortaya çıktı.

SKANDAL İFADELER

-Çalıştığım yerde bir tane kız var. Çok çok güzel. Lise öğrencisi. Böyle bayağı açık saçık da giyiniyor. Çok rahat davranıyor. Kız kıza birbirlerinin üstüne falan atlıyorlar. Ne yapsak acaba tanıştırsak mı birileriyle?
+Muhtemelen kaç yaşında? 
-16 ya da 17'dir. Biraz gelişkin çünkü. 
+Resmi yok değil mi? 
- Yok, hayır. Benim öğrencim değil ama adını biliyorum.
+Neye benziyor?
- Aşkım, Çağla'yı andırıyor. Yani uzun boylu, geniş kalçalı, geniş göğüslü. Beli ince. Hoş, çok güzel bir kız gerçekten. Çok dikkat çekiyor. Bir de çok rahat giyiniyor. Babası da destekliyormuş. Hatta bizim dershanede biraz şey böyle gelenekçi gibiler. Kızı uyarmış hocası. Babası da gelmiş, "Ben buradan alırım kızımı, istediği gibi giyinir, karışamazsınız" falan demiş.
+İyi o zaman bir kardeş gönderelim.
-Tamam inşallah.
+Oğlu nerede acaba? Nasıl karşılaştırabiliriz.
-Tevafuk yapabilir miyiz? Dershane çıkışı gibi?
+Olabilir. Onunla sen bir görüşsene.
-Tamam inşallah.
+Yüzyüze görüş ama buraya gelsin.
-Tamam
+Olur, tertipli gelir.
-Tamam, inşallah aşkım.
+O da ona göre bir şey yapsın


Bunlar da İlginizi Çekebilir

'ABD'nin korkusunu Türkiye dindiriyor!' Bu seçim anketleri yayınlanmadı! Konsensus, Metropoll, Konda, MUĞLA'DA ŞOK OLAY ! DAĞA ÇIKAN GENÇ KIZLAR ... 12 yıl sonra komadan çıktı ve söyledikleri şok etti!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
TÜRKİYE’NİN GURURU ASELSAN’IN NEFER’İ İLK SİPARİŞİNİ ALDI! İŞTE BU YÜZDEN ÇILDIRIYORLAR!