Ana Sayfa
2018-06-26 10:43:36 ( 2348 izlenme )
Reklamlar

ABD'li kongre üyesine efsane cevap!

ABD'li kongre üyesine efsane cevap!

ABD kongre üyesi Adam Schiff'in 24 Haziran seçimleriyle ilgili attığı 'Erdoğan'ı tebrik etmiyorum' paylaşımına İbrahim Kalın, "Erdoğan'ın senin tebriğine ihtiyacı yok. Türk halkı kararını verdi. Çeneni kapat" cevabını verdi.


ABD'li kongre üyesi Adam Schiff'in Erdoğan'ın tartışmasız zaferiyle sonuçlanan seçimler sonrası twitter hesabından paylaştığı, " Erdoğan, bu hafta sonu Türkiye'de sadece tutuklama, şiddet, basın özgürlüğünü kısıtlayarak ve  muhalefeti ortadan kaldırarak yeniden seçimleri "kazandı". Bu Türkiye'nin otokrasiye dönüşmesi, demokrasinin dünya çapında saldırıya uğradığı konusunda bir başka hatırlatmadır. O yüzden tebrik etmiyorum" mesajına Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'dan tokat gibi cevap geldi.

ÇENENİ KAPAT!

Kalın twitter hesabından "Erdoğan'ın senin tebriğine ihtiyacı yok. Türk halkı kararını verdi. Çeneni kapat" cevabını verdi.

KALIN'A DESTEK YAĞDI

İbrahim Kalın'ın ABD'li Adam Schiff'e verdiği cevaba takipçilerinden destek yağdı.

İşte Kalın'a gelen destek mesajları:

- Sen nasıl bi kralsın İbrahim abi

- Bu tvit için Türk milleti adına teşekkür.

- Sen nasıl bir güzelliksin abim ya repadam yerlerde sürünüyor ağzına sağlık yüreğine sağlık gönlüne sağlık...

- Aynen başkanım. Bu itler Kendi işlerine baksınlar. Biz sözümüzü sandıkta söyledik. Batıya halt etmek düşer. REİS'mizin dediği gibi Milletimizin üstünde güç yoktur.

- Ibrahim Bey, uluslararasi bu kara propaganda ve algi operasyonlarina verdiginiz cevaplari takdir ediyorum. Yeni donemde, gerek sosyal medya ve gerek diger alanlarda Turkiye’nin bunlarin hepsine cevap verecek sizin gibi adamlara ihtiyaci var.HABER  7


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son dakika... Flaş iddia: İran, Rusya'nın talebini kabul etti ABD’den flaş karar! Trump BM Genel Kurulu’nda açıkladı. Resmen savaş dedi HASTANE RE-ZA-LE-Tİ AK PARTİ MUHALİFİ BİLE İSYAN ETTİ