Ana Sayfa
2018-04-16 05:43:16 ( 155 izlenme )
Reklamlar

ABD'den kritik Rusya kararı

ABD'den kritik Rusya kararı

ABD'nin Birleşmiş Milletler(BM) Daimi Temsilcisi Nikki Haley, Rusya'ya 'Suriye'ye verdiği destek' sebebiyle yeni yaptırımlar uygulanacağını açıkladı

ABD’nin BM Daimi Temsilcisi Nikki Haley, bugün basına yaptığı açıklamada, ABD’nin Suriye’ye düzenlediği operasyon hakkında detaylı bilgiler paylaştı.

PAZARTESİ GÜNÜ AÇIKLANACAK

Haley açıklamasında, Rusya'ya yeni yaptırımlar uygulanacağı gerekçesinin ise Suriye'ye destek verilmesi olarak nitelendirdi. Rusya'ya yapılacak olan yeni yaptırımlar Pazartesi günü açıklanacak.

İHA'nın aktardığına göre; Donald Trump’ın operasyon sonrası "Görev başarı ile tamamlandı” sözleri hakkında Haley, bu terimin hem siyasi hem de askeri olarak karşılığı olduğunu belirtti. Trump’ın askeri anlamdaki karşılığı kullandığını söyleyen Haley, bu terimin askeri literatürde “belirli olan bir görevi” tamamlamak olduğunu ifade etti.


Haber 7


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Babası Para İçinde Yüzerken Oğlu Döner Satıyor! Bakın Emrah'ın Oğlu Ne Halde Bulundu Rusya'dan ABD'ye misilleme: Nefes dahi alamayacaklar! EĞER BİR KEZ BİLE OLSA GİRDİYSENİZ BAKIN SİZİ NE BEKLİYOR? Başınız büyük tehlikede MİT’in simgesinde ki yıldızların ve sayısının neyi simgelediğini biliyormusunuz. Yıldızların her biri….