Ana Sayfa
10 Ocak 2021 ( 711 izlenme )
Reklamlar

O grup

Bu Gruptan Olan İnsanlar Çin Așısını Kesinlikle Olmasın İŞTE O GRUP:


==>Ünlü Profesör Açıkladı: Bu Gruptan Olan İnsanlar Çin Așısını Kesinlikle Olmasın


Prof. Dr. Serdar Savaș’ın verdiği mülakat damga vurdu. Savaș, saydığı kișilerin kesinlikle Çin’den alınan Sinovac așısını yaptırmamaları gerektiğini söyledi! … İşte ayrıntılar.

ÇİN BİLE KULLANMIYOR’ Serdar Savaș, kendisine sorulan “Çin, kendi vatandașlarına Sinovac așısı yaptırıyor mu?” sorusuna “Hayır, çünkü henüz Çin’de yasal değil. Çin Sinovac așısı kullanmıyor ancak farklı așılar kullanıyor.” cevabını verdi. Dünyada șu an Sinovac uygulayan hiçbir ülke olmadığını söyleyen Savaș șunları söyledi:
‘ÇİN AȘISININ KORUYUP KORUMAYACAĞI BELLİ DEĞİL’ “Çin așısı bizi öldürür. Hayır Çin așısı sizi öldürmez. Neden öldürür, sen așı oldum hastalıktan korunuyorum zannedersin ama koruması yoktur hastalanır ölürsün. Çin așısının yan etkisi olacağını zannetmiyorum çünkü tarihte bașka örnekleri var. Ama Çin așısı korur mu bilmiyoruz, 60 yaș üstünü korur mu yoksa zarar mı verir onu hiç bilmiyoruz. ”
’60 YAȘ ÜSTÜNE YAPILAMAZ’ “Sinovac așıları kesinlikle 60 yaș üstüne yapılamaz. Benim önerim șu, eğer birisi size Sinovac așısını getiriyorsa ve yașınız 60’ın üstündeyse ilkokul çocukları gibi yere yatın, debelenin, bağırın, çağırın o așıyı yaptırmayın. Devlete, hükumete, Sağlık Bakanı’na bir görev düșüyor; 60 yaș üzerini, özellikle 70’ten bașlayarak 60’a gerileyecek șekilde mutlaka Biontech așısı vurdurun. Çünkü bunlar yașlılar üzerinde denenmiștir. Etkilerinin ne olduğunu biliyoruz.
‘RİSKLİ GRUPTAYSANIZ, 65 YAȘ ÜSTÜ BU AȘIYI OLMASIN’ “Eğer kanser hastasıysanız, kalp hastasıysanız, ileri derecede șeker hastasıysanız Sinovac așısını görünce yere yatın, debelenin, tekme atın ve bu așıyı yaptırmayın. Çünkü kronik hastalığı olanlarda bu așılar denenmedi.
Moderna, Biontech ve Astrazeneca denendi. 65 yaș üstü, kanserliler, ileri derecede diyabet, ileri derecede kalp hastalığı, ileri derecede șeker hastalığı ve immun sistemi baskılayan hastalıklara sahip olanlar kesinlikle Sinovac așısı vurdurmamalı. Bunları yaptırmak halkı çok büyük bir riske atmaktır.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dünyanın konuştuğu başarı. Sanırım mesele anlaşıldı Fransa'daki olaylar Türkiye'ye sıçrar mı? EMAX açıkladı İşte 34 şehirde son anket sonuçları yöntemleri nelerdir