Ana Sayfa
14 Nisan 2019 ( 359 izlenme )
Reklamlar

Şeytan

Şeytan..


“Günlerden bir gün şeytanın yolu bir köye düşmüş.


Keyfi yerinde olan şeytan sırtını bir ağaca dayamış ve buzağısı kazığa bağlı olan ve ineğini sağan genç bir kadını uzaktan izlemiş.


Şeytan kadını epeyce izledikten sonra yerinden kalkıp kazığa bağlı buzağının ipini biraz gevşetmiş.Buzağı bu, az ötede annesinin sütünün kovaya sağılmasını aç karnına izlemeye daha fazla dayanamamış, biraz debelenmiş ve boynundaki ipi çözmüş.


Koşarak annesini emmeye giden buzağı

süt kovasını devirmiş. Sağdığı süt ziyan olunca sinirlenen genç kadın eline geçirdiği odunu buzağıya vurunca yavru yere yığılmış.


Yavrusuna saldırılan inek kayıtsız kalamayıp bir tekmede kadını yere serip öldürmüş.


Uzaktan geçmekte olan kadının kayınpederi, ineğin gelinini öldürdüğünü görüp ineği tüfekle vurmuş.


Silah sesini duyan koca, karısını yerde cansız yatar ve babasını da elinde tüfekle görünce silahını çekip babasını öldürmüş.


Kısa bir süre sonra gerçeği öğrenen genç adam, bu kadar acıya dayanamayıp intihar etmiş.


Bütün bu olayları bir kenardan izleyen şeytan “Bu felaketi de bana yüklerler şimdi, oysa buzağının ipini gevşetmekten başka ben ne yaptım ki?”demiş.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

3. HAVALİMANI OLAYLARINA KARIŞAN İŞÇİLER İÇİN ŞOK KARAR Akpartinin içine sızan eski Akp 'li Abdüllatif Şener 'den ERDOĞAN'I devirme planı :) Türkiye, Venezuela'ya gönderiyor! Panama üzerinden gidecek... Almanya'dan YSK'nın İstanbul kararıyla ilgili küstah açıklama!