Auto-Created-3
29 Kasım 2018 ( 1626 izlenme )
Reklamlar

9 Tane Çocuğu Olan Adam Doğuştan Kısır Çıktı ve Sonrası İse..

9 Tane Çocuğu Olan Adam Doğuştan Kısır Çıktı ve Sonrası İse.. FAS'ın Sidi Slimane şehrinde yaşayan 50 yaşında bir profesör, rutin üroloji kontrolünde doğuştan kısır olduğunu öğrenince tüm hayatı alt üst oldu. Çünkü adam 35 yıllık evliydi ve tam 9 tane çocuğu vardı.


FAS'ın Sidi Slimane şehrinde yaşayan 50 yaşında bir profesör, rutin üroloji kontrolünde doğuştan kısır olduğunu öğrenince tüm hayatı alt üst oldu. Çünkü adam 35 yıllık evliydi ve tam 9 tane çocuğu vardı. 50 yaşındaki adam şoka girerek 35 yıllık eşine boşanma davası açtı.50 yaşındaki adamın hayatı, üroloji uzmanına her zaman yaptırdığı rutin muayene sonrası alt üst oldu. Doktoru ona sağ testisinde küçük bir kist olduğunu ve bu kistin çocuk sahibi olmasına izin vermeyeceğini söyledi. Ancak bu kistin alınabileceğini sözlerine ekledi.

Fakat ortada çok ciddi bir problem vardı. Adam 35 yıllık evliydi ve tam 9 çocuğu vardı. Bu duydukları karşısında büyük bir şoka girdi. Öğrendiklerinden sonra karısına bile söylemeden gidip mahkemeye başvurdu.Avukatı ile beraber karısına karşı elinden geleni yapan 50 yaşındaki adam, mahkeme kararıyla çocuklarına DNA testi yaptırdı ve korkunç gerçeği öğrendi. Çocukların hiçbiri onun çocuğu değildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dünyanın gözü Türkiye'de! Türkiye artık dostumuz değil… Son anket sonuçları açıklandı! 5 ilçe çarpıcı sonuçlar Ayaklarınızı Sirkeli Suda Bekletmenin Faydaları