Ana Sayfa
2019-02-24 02:45:33 ( 611 izlenme )
Reklamlar

57 yıllık Türkan Şoray hasretliği son buldu!

57 yıllık Türkan Şoray hasretliği son buldu!  
Tam 57 yıldır usta sanatçı Türkan Şoray'ın fotoğraflarını biriktiren ve hayattaki tek arzusunun kendisini görmek olduğunu belirten Diyarbakırlı Necla Aslan'ı Sultan evinde ağırladı.

57 yıl önce henüz ilkokul birinci sınıfa giden Necla Aslan, dönemin en popüler aktrislerinden biri olan Türkan Şoray'ın hayranı olarak, televizyonların bile çok az evde bulunduğu dönemlerde, kente gelen Türkan Şoray filmlerini ailesini zorlayarak izlediğini açıkladı. Gazetelerden gördüğü Türkan Şoray resimlerini kesip albümüne yerleştiren Necla Aslan, arkadaşlarının yardımı ile albümündeki fotoğrafları çoğalttı.

 
Gözünden bile sakladığı albümü Türkan Şoray'a iletip kendisi ile bir fotoğraf çektirmek isteyen Aslan, Şoray'a seslendi. Şoray, Aslan ile iletişime geçip kendisini İstanbul'a davet etti.

Önceki gün oğlu Emrah Esvet Aslan ile İstanbul'a giden Necla Aslan, burada Türkan Şoray'ın evine gitti. Şoray tarafından kapıda karşılanan Aslan, Yeşilçam yıldızıyla uzun süre sarıldı. Mutluluk gözyaşları döken Aslan, 57 yıldır biriktirdiği fotoğraflarının yer aldığı albümü Şoray'a teslim etti.

Türkan Şoray ve Necla Aslan
Türkan Şoray ve Necla Aslan

Aslan, "Türkan Şoray'ı gördüğüme inanamıyorum. 57 yıldır ben bugünü bekliyordum, kendisi ile görüştüm ve albümü kendisine verdim. Onu görünce uzun süre sarıldım ve mutluluktan gözyaşlarımı tutamadım. Oturup sohbet ettik, Allah ona uzun ömürler versin. Albümü kendisine ulaştırmaktan dolayı çok mutluyum" dedi

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tehlikeli değişim! Türkiye'de 840'a ulaştı Komisyonculardan tanzim satış hamlesi Erdoğan 'Çok zor bir soru sordun' dediği konuya ne cevap verdi? TÜRKİYE'YE HAİN TUZAK