Ana Sayfa
2018-10-23 02:40:53 ( 15 izlenme )
Reklamlar

30 Yaşına Gelmeden Evvel Mutlaka Yapılması Gereken 10 Aktivite

İnsanlar belirli bir yaşa gelmeden önce pişman olmamak için bir daha yapamayacağı şeyleri yapmak ister. Bunun için tam ideal olan 30 yaşı ise hayatınızda birçok değişimin birçok farklılığı getirecek yaştır. Üniversite eğitiminden sonra birkaç senelik daha yapamadığınız aktiviteleri yapma fırsatınız olacaktır. 30 yaşından sonra belli başlı bir mesleğiniz, çalışma hayatınız, aile yaşantınız ve düzenli bir yaşamınız olacaktır. Pişman olmamak için 30 yaşına gelmeden evvel mutlaka yapmanız gerek 10 aktiviteyi sizler için hazırladık.

 1- Turistlerin en az tercih ettiği bir ülkeye gidin

 Çok fazla insanın tercih etmediği bir ülkeye tek başınıza giderek orada ki kültürü ve dünyanın göremediği güzellikleri doyasıya tadın.

 2- Büyük bir partiye giderek çılgınca eğlenin

 Bu sefer eğlencenin dozunu biraz abartın. Önünüze gelen kişi ile muhabbet edip o kişilerle gülün eğlenin, dans edin, alkol alın.

 3- Yeni bir hobi edinin

 Gelmiş olduğunuz yaşınıza kadar hobileriniz olmuş olabilir fakat yeni hobi bularak yaşamanız boyunca ayrı bir zevk ve keyifle yapacağınız bir hobi bulmanın tam sırası.

 4- En sevdiğiniz şarkıcının konserine gidin

 Bu zamana kadar hep dinlediğin ve her zaman konserine gitmeyi hayal ettiği o sanatçı. Evet şarkıları ile senin iyi ve kötü gününde hep o vardı. Nerede olursa olsun konserine giderek onu canlı dinleyin.

 5- Ayrı bir eve çıkın

 Ailenizden ayrı olarak bir eve taşının. Kendi ayaklarınızın üstende durmayı ve tek başınıza yaşamanın özgürlüğüne kavuşun.

 6- Farklı tatları deneyin

 Her zaman yediğiniz yemekleri bir kenara bırakıp dünyanın dört bir yanından özel, kültürel yemeklerin tadına bakın. Pişman olmazsınız.

 7- Gönüllülük projelerine katılın

 İnsanlar için yardım ederek onların yüzündeki mutluluğu görün. Bu sizin yaşadığınız en güzel duygulardan birisi olacaktır.

 8- Günler boyunca doğada kamp yapın

 İnsanlardan uzaklaşarak doğanın keyfini çıkarın.

 9- Hayalinizdeki mesleğe başvurun

 İçinizde kalmasın, o hayal ettiğiniz mesleği gerçekleşmese bile başvurun. Hiç bir şey kaybetmezsiniz, belki de kazanırsınız.

 10- Farklı bir yabancı dil öğrenin

 Farklı bir yabancı dil öğrenin ve o dilin konuşulduğu ülkeye gidip tatil yapın.

 

 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cüneyt Arkın'ın 50 yıllık büyük sırrı! Erdoğan bombaları patlattı! Genelkurmay ve Hulusi Akar sürprizi İstanbul seçim sonuçları!  KILIÇDAROĞLU'NA ANLADIĞI DİLDEN CEVAP